Světle růžová podnožka Kare Desgin Motley

Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je to, co si získá vaše umělecké... více informací »
Světle růžová podnožka Kare Desgin Motley
Značka: Kare Design
6 890 Kč
Více informací
Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je to, co si získá vaše umělecké...

Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je to, co si získá vaše umělecké srdce.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Unikátní a oblíbený produkt pořídíte nyní tady na webu v kategorii lavice. Prozkoumejte ještě jiné výrobky ve zmiňované sekci za super ceny.

Žádaný produkt Světle růžová podnožka Kare Desgin Motley od dodavatele kvalitních produktů Kare Design je dostupný momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Nyní zakoupíte za 6 890 Kč.