Světle růžový skleněný kelímek na kartáčky Wenko Vetro

Praktická a zároveň velmi elegantní dekorace koupelny? Vylaďte ke kelímku na kartáčky i stejný dávkovač na mýdlo. Tyto šik kousky od značky Wenko... více informací »
Světle růžový skleněný kelímek na kartáčky Wenko Vetro
Značka: WENKO
199 Kč
Více informací
Praktická a zároveň velmi elegantní dekorace koupelny? Vylaďte ke kelímku na kartáčky i stejný dávkovač na mýdlo. Tyto šik kousky od značky Wenko...

Praktická a zároveň velmi elegantní dekorace koupelny? Vylaďte ke kelímku na kartáčky i stejný dávkovač na mýdlo. Tyto šik kousky od značky Wenko osvěží místo vašich každodenních rituálů.
Oblíbená značka Wenko dokáže z nudného úklidu udělat zábavu. Její praktické kousky nepostrádají šmrnc a nezklamou vás ani v zátěžových situacích.


Kvalitní a oblíbený výrobek Světle růžový skleněný kelímek na kartáčky máte možnost sehnat bezstarostně tady na stránkách umístěný v kategorii kelímky na zubní kartáčky! Nyní můžete koupit jiné kousky ve zmiňované kategorii za výborné peníze!

Ve slevě výrobek Světle růžový skleněný kelímek na kartáčky Wenko Vetro od značky s tradicí a dobrou pověstí WENKO jde pořídit na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně! Produkt momentálně prodáváme za 199 Kč.