Světle šedá pohovka Scandic Copenhagen, 224 cm

Litevská značka Softnord patří mezi velké hráče na trhu s nábytkem. Pohodlné pohovky si zamilujete na první dobrou - minimalistické detaily a... více informací »
Světle šedá pohovka Scandic Copenhagen
Značka: Scandic
15 990 Kč
Více informací
Litevská značka Softnord patří mezi velké hráče na trhu s nábytkem. Pohodlné pohovky si zamilujete na první dobrou - minimalistické detaily a...

Litevská značka Softnord patří mezi velké hráče na trhu s nábytkem.

Pohodlné pohovky si zamilujete na první dobrou – minimalistické detaily a barvy, originální design, kvalitní potah pyšnící se vysokými hodnotami Martindale testu a výplň sedáků a opěrek z měkké polyuretanové pěny. To vše vám zajistí skvělého parťáka pro to nejpohodlnější lenošení a relaxovaní. S rodinou či přáteli zažijete skvělé chvilky.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Oblíbený a akční produkt Světle šedá pohovka Scandic Copenhagen, 224 cm lze zakoupit taky tady u nás umístěný v rubrice pohovky a gauče! Máme pro vás oblíbené produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci. To ale není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží značky Scandic. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Světle šedá pohovka Scandic Copenhagen, 224 cm od společnosti s dlouholetou tradicí Scandic lze koupit právě za výborné peníze! Teď v akci 15 990 Kč.