Světle šedá rozkládací rohová pohovka Miuform Lovely Annie, levý roh

Ležérně minimalistický design pohovky Miuform Lovely Annie se hodí do interiérů v moderním i skandinávském stylu. Podnož z borovicového dřeva... více informací »
Světle šedá rozkládací rohová pohovka Miuform Lovely Annie
Značka: Miuform
27 990 Kč
Více informací
Ležérně minimalistický design pohovky Miuform Lovely Annie se hodí do interiérů v moderním i skandinávském stylu. Podnož z borovicového dřeva...

Ležérně minimalistický design pohovky Miuform Lovely Annie se hodí do interiérů v moderním i skandinávském stylu.

Podnož z borovicového dřeva dodává pohovce lehkost a vzdušnost. Tkanina příjemná na dotek, neutrální barvy a jednoduché tvary vytvářejí nadčasový model sedací soupravy, který po jedné sezóně nevyjde z módy. Tato pohovka byla jednoduše navržena tak, aby poskytla útulné a relaxační posezení pro celou rodinu.

Tato stylová pohovka je také velmi praktická, lze totiž rozložit na pohodlné lůžko pro 2 osoby.


Zajímavý produkt Světle šedá rozkládací rohová pohovka Miuform Lovely Annie, levý roh je k dispozici zrovna na stránkách umístěný v rubrice rohové pohovky! Nyní si můžete vybrat akční produkty z této rubriky z pohodlí domova.

Tento skvělý produkt Světle šedá rozkládací rohová pohovka Miuform Lovely Annie, levý roh od dodavatele s dobrým jménem Miuform jednoduše můžete najít zde za výborné peníze. Nyní za 27 990 Kč.