Světle šedá sametová lenoška Cosmopolitan Design Vienna, levý roh

Lenošení povoleno. ♥ Dámy, odměňte se za to, že jste zvládly celý den na lodičkách. Pánové, dopřejte si zasloužený odpočinek po náročném... více informací »
Světle šedá sametová lenoška Cosmopolitan Design Vienna
18 990 Kč
Více informací
Lenošení povoleno. ♥ Dámy, odměňte se za to, že jste zvládly celý den na lodičkách. Pánové, dopřejte si zasloužený odpočinek po náročném...

Lenošení povoleno. ♥

Dámy, odměňte se za to, že jste zvládly celý den na lodičkách. Pánové, dopřejte si zasloužený odpočinek po náročném cyklovýletu. Komfortní jako postel, elegantní jako gauč. Tahle perfektní lenoška se zkrátka stane vaším středobodem odpočinkového vesmíru.

Co je hodnota Martindale?
Toto záhadné slovíčko vám pomůže zjistit, jak moc je lenoška odolná proti otěru. Čím vyšší číslo tím lépe, ale to automaticky neznamená, že lenošky s nižším Martindale stojí za starou bačkoru. Čísla jsou pouze ukazatelem toho, pro jakou domácnost je lenoška vhodná.

O značce
Cosmopolitan Design je inspirován styly z celého světa, ale výrobu si drží výhradně v Evropě. Co kus, to poctivě vyrobený parťák, který dodá vašemu obývacímu pokoji velký šmrnc.

Žádaný výrobek Světle šedá sametová lenoška Cosmopolitan získáte nyní na našich stránkách v oblíbené kategorii lenošky a otomany. Nyní koupíte nové produkty z naší kategorie z pohodlí domova!

Zcela unikátní produkt Světle šedá sametová lenoška Cosmopolitan Design Vienna, levý roh od značky s dlouholetou tradicí Cosmopolitan design jde sehnat na našich stránkách teď extra se slevou! Akční ceny již od 18 990 Kč.