Světle šedá třímístná pohovka se sametovým vzhledem Monobeli Aaron

Pohovka je nepostradatelnou součástí každého obývacího pokoje. Bez ní by tato společenská místnost nebyla to pravé ořechové. Věnujte proto... více informací »
Světle šedá třímístná pohovka se sametovým vzhledem Monobeli Aaron
Značka: Monobeli
16 490 Kč
Více informací
Pohovka je nepostradatelnou součástí každého obývacího pokoje. Bez ní by tato společenská místnost nebyla to pravé ořechové. Věnujte proto...

Pohovka je nepostradatelnou součástí každého obývacího pokoje. Bez ní by tato společenská místnost nebyla to pravé ořechové.

Věnujte proto výběru pohovky dostatečnou pozornost. Patří totiž k dominantní části celého obývacího pokoje a proto vyberte takový kousek, který vás doslova chytne za srdce ♥

Každá pohovka od značky Monobeli má snadnou údržbu: Stačí vlhký hadřík a máte vystaráno. Pro delší životnost doporučujeme nepoužívat agresivní čističe, abyste potah pohovek nepoškodili.


Neodolatelný produkt Světle šedá třímístná pohovka se sametovým vzhledem Monobeli Aaron máte možnost dostat lehce u nás zařazený v sekci pohovky a gauče! Vyhledejte si nové výrobky ve zmíněné rubrice snadno online! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na více kvalitních produktů od značky Monobeli. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený kus Světle šedá třímístná pohovka se sametovým vzhledem Monobeli Aaron od společnosti s úžasnou pověstí Monobeli jednoduše naleznete nyní za rozumné peníze! Nyní pořídíte jen za 16 490 Kč.