Světle šedé křeslo Teulat Mogi

Křeslo Teulat Mogi je jednoduše šampión. Nejen, že svým moderním vzhledem přitáhne oko mnoha bytových designérů, ale zároveň se může pyšnit... více informací »
Světle šedé křeslo Teulat Mogi
Značka: Teulat
10 490 Kč
Více informací
Křeslo Teulat Mogi je jednoduše šampión. Nejen, že svým moderním vzhledem přitáhne oko mnoha bytových designérů, ale zároveň se může pyšnit...

Křeslo Teulat Mogi je jednoduše šampión. Nejen, že svým moderním vzhledem přitáhne oko mnoha bytových designérů, ale zároveň se může pyšnit několika enviromentálními certifikáty kvality, konkrétně STANDARD 100 od OEKO-TEX®, EU Ecolabel, Cradle to Cradle Certified™ Bronze.

Oblíbený a kvalitní kus máte možnost dostat bezstarostně na stránkách v populární sekci křesla! Nyní najdete kvalitní produkty z této oblíbené sekce za super ceny. Mezi zákazníky oblíbená značka Teulat nabízí top sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další produkty od značky Teulat. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Světle šedé křeslo Teulat Mogi od našeho výrobce Teulat máte možnost nakoupit u nás levně! Cena již od 10 490 Kč.