www.basilard.cz

Světle šedý modul pohovky (středový díl) ze směsi vlny a lnu Hugg – Gazzda

Oblíbený a kvalitní výrobek Světle šedý modul pohovky (středový díl) ze směsi vlny a lnu Hugg – Gazzda od značky se skvělou pověstí Gazzda máte možnost nakoupit tady nyní levně! Výhodně teď u nás za 25 990 Kč.
Světle šedý modul pohovky (středový díl) ze směsi vlny a lnu Hugg – Gazzda
Ověřit dostupnost
Značka: Gazzda
25 990
Popis produktu

Modulární pohovky Hugg od prémiového značky nábytku Gazzdamají jedinečný moderní design. Polstrovaný oblouk, který po stranách jakoby „objímá“ pohovku, inspiroval tvůrce při výběru jména u této kolekce. Pohovka díky díky těmto zaoblenému tvarům představuje ideální místo, které přímo vybízí k odpočinku.

Díky různorodosti nabízených modulů, umožňuje kolekce Hugg přizpůsobení pro jakýkoli obytný prostor. Pohovku si můžete doplnit i o polštáře, ze stejné kolekce, které přidají ještě větší pohodlí.

Konstrukce této pohovky je vyrobena z kvalitních materiálů. Dřevěný opěrný rám má na sobě umístěnou za studena litou HR pěnou 25/30 a polyesterovou výplň, zatímco dřevěný rám sedáku je vyplněn zig-zag pružinami, plstí, HR pěnou 35/40 a polyesterovou výplní pro maximální pohodlí. Nohy této pohovky Hugg jsou vyrobeny z dubového dřeva a boční části a područky jsou vyrobena z tvarově lisované dýhy.

K této modulární pohovce se skvěle hodí odkládací stolek Loop.