Světle šedý vlněný přehoz Blomus Merino

Značka Blomus má domácí textil v malíčku a vaše bydlení vyladí do posledního detailu. Zabalte se do hřejivého plédu a vychutnejte si chvilky... více informací »
Světle šedý vlněný přehoz Blomus Merino
Značka: Blomus
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Značka Blomus má domácí textil v malíčku a vaše bydlení vyladí do posledního detailu. Zabalte se do hřejivého plédu a vychutnejte si chvilky relaxu. Můžete ho využít i jako stylový přehoz přes postel. Celá ložnice hned získá nový rozměr. Měkké vlněné přehozy z kvalitní vlny Blomus Merino vás bez obav ohřejí, díky přidanému kašmíru jsou deky také velice příjemné na dotek.

Péče o přehoz: díky vysokému obsahu lanolinu ve vlněných vláknech jsou přehozy téměř samočistící. Doporučujeme časté větrání. Kolekce byla vyrobena a tkána v Itálii.


Tento zlevněný kus můžete nakoupit přímo na našich stránkách umístěný v rubrice přehozy přes postel. Podívejte se na akční výrobky z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu! Možná hledáte něco jiného, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od výrobce Blomus. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Blomus vám poskytuje velmi kvalitní sortiment.