Tapeta Global Art Production Gold Geometry, 52 x 300 cm (3 role)

Pod zkratkou GAP se skrývá značka Global Art Production a už podle názvu je jasné, že v jejich produkci naleznete něco neobyčejného. Jejím cílem je... více informací »
Tapeta Global Art Production Gold Geometry
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pod zkratkou GAP se skrývá značka Global Art Production a už podle názvu je jasné, že v jejich produkci naleznete něco neobyčejného. Jejím cílem je přeměnit obyčejné interiéry v nádherné místo, a to za pomoci krásných světel a dekorací pro vaše stěny.

Důkazem je i tato tapeta s nádherným geometrickým vzorem, která je vyrobena z netkané tkaniny. Ta vzniká stlačením vysoce kvalitní celulózy, polyesteru a syntetických vláken a vyniká hlavně odolností a velmi snadnou aplikací na zeď.

Vysoce kvalitní produkt Tapeta Global Art Production je k dostání bez problémů tu na webu zařazený v kategorii tapety! Nyní můžete koupit akční produkty ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od výrobce Global Art Production. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.