Terakotově oranžové povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 200 x 200 cm

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Bonami Selection zaručenou odměnou. Dbá totiž především na precizní... více informací »
Terakotově oranžové povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom
1 690 Kč
Více informací
Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Bonami Selection zaručenou odměnou. Dbá totiž především na precizní...

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Bonami Selection zaručenou odměnou.

Dbá totiž především na precizní výběr materiálů, kterou je v tomto případě 100% stonewashed bavlna. Na rozdíl od té klasické se vyznačuje nezaměnitelnou jemností ihned po vybalení, a ne až po několika vyprání. Díky předepírce navíc eliminuje riziko jakéhokoliv sražení. Kromě praktičnosti však nabídne i nenásilný ležerní vzhled, který vnese uvolněnou eleganci do nejedné ložnice.

Velikosti povlečení vychází z českých standardů, ve kterých nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm. To své si tak snadno najdete i vy.

Náš tip: Barvy povlečení Bonami Selection jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.


Tento výjimečný produkt Terakotově oranžové povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 200 x 200 cm jde koupit přímo na našem webu umístěný v rubrice povlečení. Vyhledejte si ještě ostatní kousky z této populární rubriky snadno online. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také další prověřené produkty od dodavatele Bonami Selection. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a levný kousek Terakotově oranžové povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 200 x 200 cm s osvědčenou značkou Bonami Selection můžete pořídit momentálně v naši nabídce napořád výhodně! Právě lze objednat jen za 1 690 Kč.