Terakotově oranžové povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 200 x 220 cm

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Bonami Selection zaručenou odměnou. Dbá totiž především na precizní... více informací »
Terakotově oranžové povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom
1 790 Kč
Více informací
Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Bonami Selection zaručenou odměnou. Dbá totiž především na precizní...

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Bonami Selection zaručenou odměnou.

Dbá totiž především na precizní výběr materiálů, kterou je v tomto případě 100% stonewashed bavlna. Na rozdíl od té klasické se vyznačuje nezaměnitelnou jemností ihned po vybalení, a ne až po několika vyprání. Díky předepírce navíc eliminuje riziko jakéhokoliv sražení. Kromě praktičnosti však nabídne i nenásilný ležerní vzhled, který vnese uvolněnou eleganci do nejedné ložnice.

Velikosti povlečení vychází z českých standardů, ve kterých nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm. To své si tak snadno najdete i vy.

Náš tip: Barvy povlečení Bonami Selection jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.


Nejprodávanější kousek Terakotově oranžové povlečení na můžete sehnat v pohodě tady a teď na našem webu v rubrice povlečení! Prozkoumejte ostatní výrobky ve zmiňované kategorii za super ceny.

Vysoce kvalitní produkt Terakotově oranžové povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 200 x 220 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Bonami Selection jednoduše naleznete bezpečně online se slevou! Akční cena 1 790 Kč.