Tmavě hnědý venkovní koberec Universal Panama, 120 x 170 cm

Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na... více informací »
Tmavě hnědý venkovní koberec Universal Panama
Značka: Universal
2 190 Kč
Více informací
Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na...

Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na váš balkon či terasu. Tento elegantní a decentní kus od značky Universal vyniká svou kvalitou a odolností, kterou mu poskytují silná polypropylenová vlákna. Díky nim obstojí rozmary počasí i mechanické vlivy – hodí se tak i do frekventovaných prostorů, jako jsou vstupní haly či chodby.


Kvalitní a oblíbený kousek můžete získat také tady na našich stránkách ve známé kategorii venkovní koberce! Vyhledejte si akční produkty z této známé kategorie za rozumné peníze! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další vybrané produkty od značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Tmavě hnědý venkovní koberec Universal Panama, 120 x 170 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Universal lze získat již dnes za super peníze! Právě teď jen za 2 190 Kč.