Tmavě hnědý venkovní koberec Universal Panama, 60 x 110 cm

Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na... více informací »
Tmavě hnědý venkovní koberec Universal Panama
Značka: Universal
699 Kč
Více informací
Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na...

Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na váš balkon či terasu. Tento elegantní a decentní kus od značky Universal vyniká svou kvalitou a odolností, kterou mu poskytují silná polypropylenová vlákna. Díky nim obstojí rozmary počasí i mechanické vlivy – hodí se tak i do frekventovaných prostorů, jako jsou vstupní haly či chodby.


Tento oblíbený produkt lze získat přímo tu na našich stránkách zařazený v kategorii venkovní koberce! Získejte jiné výrobky ve zmiňované sekci jednoduše online. To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také více kvalitních produktů od výrobce Universal. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Tmavě hnědý venkovní koberec Universal Panama, 60 x 110 cm od známé společnosti Universal získáte tady a teď právě ve výprodejové akci. Zboží pořídíte teď u nás za 699 Kč.