Tmavě hnědý venkovní koberec Universal Panama, 80 x 150 cm

Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na... více informací »
Tmavě hnědý venkovní koberec Universal Panama
Značka: Universal
1 290 Kč
Více informací
Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na...

Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na váš balkon či terasu. Tento elegantní a decentní kus od značky Universal vyniká svou kvalitou a odolností, kterou mu poskytují silná polypropylenová vlákna. Díky nim obstojí rozmary počasí i mechanické vlivy – hodí se tak i do frekventovaných prostorů, jako jsou vstupní haly či chodby.


Kvalitní a oblíbený produkt Tmavě hnědý venkovní koberec Universal Panama, 80 x 150 lze pořídit mimo jiné na našich stránkách umístěný v kategorii venkovní koberce! Mrkněte na zlevněné výrobky z naší kategorie za báječnou cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další kousky od výrobce Universal. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný výrobce Universal má k dispozici top produkty Nové kousky každý den!

Tento výjimečný výrobek Tmavě hnědý venkovní koberec Universal Panama, 80 x 150 cm od našeho předního výrobce Universal snadno můžete získat na našich stránkách nyní skutečně výhodně. Nyní získáte od 1 290 Kč.