Tmavě modrá nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for Tenzo Color Bath

Přeneste svěží styl Skandinávie i do vaší domácnosti se značkou Tom Tailor for Tenzo. Koupelnová skříňka z řady Color Bath je skvělým kouskem,... více informací »
Tmavě modrá nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for Tenzo Color Bath
9 690 Kč
Více informací
Přeneste svěží styl Skandinávie i do vaší domácnosti se značkou Tom Tailor for Tenzo. Koupelnová skříňka z řady Color Bath je skvělým kouskem,...

Přeneste svěží styl Skandinávie i do vaší domácnosti se značkou Tom Tailor for Tenzo. Koupelnová skříňka z řady Color Bath je skvělým kouskem, který snadno sladíte se zbylým nábytkem. Je navržena k připevnění na stěnu. Lakovaný povrch dodává na pevnosti konstrukce a zajišťuje větší odolnost vůči vlhkosti a prachu. Úložný prostor s dvěma policemi zakrývá přední část se zrcadlem.

Hodně povedený kousek Tmavě modrá nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for pořídíte bezstarostně tady a teď na našem webu ve známé rubrice koupelnové skříňky! Nyní můžete najít unikátní produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce Tom Tailor for Tenzo. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Tom Tailor for Tenzo prodává kvalitní zboží.

Tento designový produkt Tmavě modrá nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for Tenzo Color Bath od skvělého výrobce Tom Tailor for Tenzo získáte teď extra výhodně! Momentálně v akci za 9 690 Kč.