Tmavě modrá sametová rozkládací pohovka Milo Casa Luca

Sametová pohovka Luca s 2 dekorativními polštářky poskytuje skvělý odpočinkový prostor a dodává interiéru špetku designu a luxusu. Syntetická... více informací »
Tmavě modrá sametová rozkládací pohovka Milo Casa Luca
Značka: Milo Casa
31 900 Kč
Více informací
Sametová pohovka Luca s 2 dekorativními polštářky poskytuje skvělý odpočinkový prostor a dodává interiéru špetku designu a luxusu. Syntetická...

Sametová pohovka Luca s 2 dekorativními polštářky poskytuje skvělý odpočinkový prostor a dodává interiéru špetku designu a luxusu. Syntetická tkanina, kterou značka Milo Casa použila, byla podrobena náročným testům. Na potah této pohovky byla tedy použita krásná látka s mírným leskem a krátkým vlasem, která je velmi příjemná na dotek a také velmi odolná proti oděru. Tato látka je také opatřena voděodolným ošetřením, které je nepostradatelné zejména pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky. Znesnadňuje totiž vstřebávání tekutin, což znamená, že se tekutina shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu se káva, čaj nebo víno nalité na látku odstraní během pár sekund přiložením lehce savého hadříku nebo papírové utěrky.

Poznámka: Rozměry úložného boxu jsou 185 x 55 x 15 cm

Ve slevě produkt máte možnost nakoupit ještě na webu ve známé kategorii pohovky a gauče. Nyní si můžete pořídit ostatní produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu! Populární výrobce Milo Casa má k dispozici prvotřídní sortiment.

Akční a ve slevě produkt Tmavě modrá sametová rozkládací pohovka Milo Casa Luca od společnosti s úžasnou pověstí Milo Casa můžete koupit momentálně v naši nabídce skutečně levně! Nabídka od 31 900 Kč.