Tmavě modrý venkovní koberec s příměsí bavlny Universal Doodle, 130 x 190 cm

S výrazným a elegantním kobercem značky Universal si můžete vychutnávat moderní styl a příjemnou atmosféru uvnitř i mimo zdi vašeho domova. Je... více informací »
Tmavě modrý venkovní koberec s příměsí bavlny Universal Doodle
Značka: Universal
3 690 Kč
Více informací
S výrazným a elegantním kobercem značky Universal si můžete vychutnávat moderní styl a příjemnou atmosféru uvnitř i mimo zdi vašeho domova. Je...

S výrazným a elegantním kobercem značky Universal si můžete vychutnávat moderní styl a příjemnou atmosféru uvnitř i mimo zdi vašeho domova.

Je vyrobený ze směsi bavlny (12%), polypropylenu (66%) a polyesteru (22%). Zatímco přírodní materiál poskytuje celku příjemný vzhled a hladkost, vlákna z plastu zajistí zvýšenou odolnost vůči počasí i mechanickému poškození. Koberec se díky tomu hodí na výzdobu terasy či balkonu.

Vysoce kvalitní produkt je k získání právě nyní u nás v sekci venkovní koberce. Prozkoumejte parádní kousky z této rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Akční a ve slevě výrobek Tmavě modrý venkovní koberec s příměsí bavlny Universal Doodle, 130 x 190 cm od známého dodavatele Universal máte možnost najít zde teď trvale výhodně. Cena od 3 690 Kč.