Tmavě modrý venkovní koberec s příměsí bavlny Universal Doodle, 57 x 110 cm

S výrazným a elegantním kobercem značky Universal si můžete vychutnávat moderní styl a příjemnou atmosféru uvnitř i mimo zdi vašeho domova. Je... více informací »
Tmavě modrý venkovní koberec s příměsí bavlny Universal Doodle
Značka: Universal
949 Kč
Více informací
S výrazným a elegantním kobercem značky Universal si můžete vychutnávat moderní styl a příjemnou atmosféru uvnitř i mimo zdi vašeho domova. Je...

S výrazným a elegantním kobercem značky Universal si můžete vychutnávat moderní styl a příjemnou atmosféru uvnitř i mimo zdi vašeho domova.

Je vyrobený ze směsi bavlny (12%), polypropylenu (66%) a polyesteru (22%). Zatímco přírodní materiál poskytuje celku příjemný vzhled a hladkost, vlákna z plastu zajistí zvýšenou odolnost vůči počasí i mechanickému poškození. Koberec se díky tomu hodí na výzdobu terasy či balkonu.

Akční a ve slevě produkt máte možnost dostat jednoduše tu na webu v rubrice venkovní koberce. Připravili jsme pro vás oblíbené zboží ve zmiňované sekci za báječnou cenu! To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také další prověřené zboží značky Universal. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Universal svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty.

Unikátní a žádaný výrobek Tmavě modrý venkovní koberec s příměsí bavlny Universal Doodle, 57 x 110 cm s pečetí kvality od značky Universal snadno naleznete právě teď opravdu výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 949 Kč.