Tmavě modrý venkovní koberec s příměsí bavlny Universal Doodle, 77 x 150 cm

S výrazným a elegantním kobercem značky Universal si můžete vychutnávat moderní styl a příjemnou atmosféru uvnitř i mimo zdi vašeho domova. Je... více informací »
Tmavě modrý venkovní koberec s příměsí bavlny Universal Doodle
Značka: Universal
1 690 Kč
Více informací
S výrazným a elegantním kobercem značky Universal si můžete vychutnávat moderní styl a příjemnou atmosféru uvnitř i mimo zdi vašeho domova. Je...

S výrazným a elegantním kobercem značky Universal si můžete vychutnávat moderní styl a příjemnou atmosféru uvnitř i mimo zdi vašeho domova.

Je vyrobený ze směsi bavlny (12%), polypropylenu (66%) a polyesteru (22%). Zatímco přírodní materiál poskytuje celku příjemný vzhled a hladkost, vlákna z plastu zajistí zvýšenou odolnost vůči počasí i mechanickému poškození. Koberec se díky tomu hodí na výzdobu terasy či balkonu.


Vysoce kvalitní produkt Tmavě modrý venkovní koberec s příměsí bavlny Universal Doodle, 77 x 150 cm můžete pořídit bez problémů tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice venkovní koberce. Připravili jsme pro vás ostatní zboží z této známé kategorie za super cenu. V očích zákazníků popupární značka Universal nabízí top zboží Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento nejprodávanější výrobek Tmavě modrý venkovní koberec s příměsí bavlny Universal Doodle, 77 x 150 cm od známé značky Universal pohodlně dostanete zde za akční cenu! Cenově vychází na 1 690 Kč.