Tmavě oranžový venkovní koberec s příměsí bavlny Universal Doodle, 57 x 110 cm

S výrazným a elegantním kobercem značky Universal si můžete vychutnávat moderní styl a příjemnou atmosféru uvnitř i mimo zdi vašeho domova. Je... více informací »
Tmavě oranžový venkovní koberec s příměsí bavlny Universal Doodle
Značka: Universal
949 Kč
Více informací
S výrazným a elegantním kobercem značky Universal si můžete vychutnávat moderní styl a příjemnou atmosféru uvnitř i mimo zdi vašeho domova. Je...

S výrazným a elegantním kobercem značky Universal si můžete vychutnávat moderní styl a příjemnou atmosféru uvnitř i mimo zdi vašeho domova.

Je vyrobený ze směsi bavlny (12%), polypropylenu (66%) a polyesteru (22%). Zatímco přírodní materiál poskytuje celku příjemný vzhled a hladkost, vlákna z plastu zajistí zvýšenou odolnost vůči počasí i mechanickému poškození. Koberec se díky tomu hodí na výzdobu terasy či balkonu.


Tento zlevněný výrobek můžete sehnat v pohodě tady na stránkách umístěný v rubrice venkovní koberce! Vyhledejte si nové produkty ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce však také další skvělé zboží značky Universal. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Universal poskytuje top zboží Však to vidíte sami.

Tento nejprodávanější produkt Tmavě oranžový venkovní koberec s příměsí bavlny Universal Doodle, 57 x 110 cm od dodavatele zboží Universal jde koupit zrovna dneska za extra cenu. Nyní pořídíte od 949 Kč.