Tmavě šedá dvoulůžková postel Meise Möbel San Remo, 160 x 200 cm

Objevte komfort čalouněné postele San Remo, která je potažena měkkým luxusním mikrovláknem. Nohy a základní rám čalouněné postele San Remo jsou... více informací »
Tmavě šedá dvoulůžková postel Meise Möbel San Remo
Značka: Meise Möbel
34 990 Kč
Více informací
Objevte komfort čalouněné postele San Remo, která je potažena měkkým luxusním mikrovláknem. Nohy a základní rám čalouněné postele San Remo jsou...

Objevte komfort čalouněné postele San Remo, která je potažena měkkým luxusním mikrovláknem.

Nohy a základní rám čalouněné postele San Remo jsou vyrobeny z masivního dřeva.

Lamelové rošty, pod kterými jsou odvětrávané šuplíky na ložní prádlo a další předměty, lze otevřít z boku. Rošty se skládají z 28 pevných lamel a jejich stupeň tvrdosti lze individuálně nastavit.

Plocha na ležení má rozměr 160 x 200 cm.
Celková maximální nosnost postele je 240 kg.

Povedený produkt Tmavě šedá dvoulůžková postel Meise Möbel San Remo, 160 x 200 cm dostanete lehce tu na našem webu v kategorii dvoulůžkové manželské postele! Připravili jsme vyjímečné kousky z této oblíbené sekce za super peníze! To není vše, máme toho více! Máme v nabídce však také více produktů od dodavatele Meise Möbel. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Tmavě šedá dvoulůžková postel Meise Möbel San Remo, 160 x 200 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Meise Möbel dostanete tady teď za výhodnou cenu! Momentálně k dispozici za 34 990 Kč.