Tmavě šedá lavice/botník Woodman Bode

Známe to všichni – máme hromadu bot a věčný problém, kam s nimi. Situaci by mohl vyřešit botník Bode, který nejen, že nabízí dostatek prostoru,... více informací »
Tmavě šedá lavice/botník Woodman Bode
Značka: Woodman
6 490 Kč
Více informací
Známe to všichni – máme hromadu bot a věčný problém, kam s nimi. Situaci by mohl vyřešit botník Bode, který nejen, že nabízí dostatek prostoru,...

Známe to všichni – máme hromadu bot a věčný problém, kam s nimi. Situaci by mohl vyřešit botník Bode, který nejen, že nabízí dostatek prostoru, ale i trvale krásný a neokoukaný design.

Leonhard Pfeifer je designér, jehož tatínek vlastnil antik se starožitným nábytkem. A asi právě odtud pochází inspirace k designu nábytku Woodman, do kterého Leonhard vnáší krásnou kombinaci kvalitního zpracování, nadčasového designu i trochu toho retro nádechu.


Kvalitní a oblíbený kousek Tmavě šedá lavice/botník Woodman Bode jde získat bez obtíží tu na našich stránkách umístěný v kategorii botníky! Vyhledejte si skvělé zboží ve zmíněné rubrice v bezva akci.

Povedený produkt Tmavě šedá lavice/botník Woodman Bode od značky s dobrým jménem Woodman snadno získáte zrovna ve výprodejové akci! Aktuálně za 6 490 Kč.