Tmavě šedá rozkládací pohovka Innovation Fraction Nordic, 120 cm

Minimalistickou a moderní rozkládací pohovku Fraction skutečně oceníte, a to ve dne i v noci. Její kvalitní matrace v kombinaci s PUR pěnou poskytuje... více informací »
Tmavě šedá rozkládací pohovka Innovation Fraction Nordic
Značka: Innovation
40 730 Kč
Více informací
Minimalistickou a moderní rozkládací pohovku Fraction skutečně oceníte, a to ve dne i v noci. Její kvalitní matrace v kombinaci s PUR pěnou poskytuje...

Minimalistickou a moderní rozkládací pohovku Fraction skutečně oceníte, a to ve dne i v noci. Její kvalitní matrace v kombinaci s PUR pěnou poskytuje jedinečné pohodlí, které je vhodné i pro každodenní spaní.

Stejně jako další sedací nábytek značky Innovation vás tato pohovka překvapí svou promyšlenou multifunkčností. Kromě jednoduchého rozložení na dvoulůžko o rozměrech 120 x 200 cm nabízí také, v tomto rozloženém stavu, čtyřstupňové zvednutí hlavy, což přijde vhod třeba při sledování filmu nebo čtení knížky.

Podobně lze polohovat také opěrnou část pohovky ve složeném stavu, takže jistě najdete ideální sklon opěradla pro váš odpočinek.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.

Hodně žádaný produkt Tmavě šedá rozkládací pohovka seženete rovnou tu na stránkách ve známé kategorii pohovky a gauče! Připravili jsme ještě jiné produkty z této populární sekce na pár kliknutí! Věhlasný výrobce Innovation vyrábí vynikající zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Kvalitní a oblíbený výrobek Tmavě šedá rozkládací pohovka Innovation Fraction Nordic, 120 cm od společnosti Innovation je k sehnání zrovna dneska za výhodné peníze. Stojí teď u nás 40 730 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,