Tmavě šedá sametová rozkládací pohovka do „U“ Miuform Lofty Lilly, levý roh

Tato pohovka vnese do interiéru špetku jedinečnosti. Měkká sametová tkanina dodává pohodlí a vysoké černé nohy s matným povrchem zdůrazňují... více informací »
Tmavě šedá sametová rozkládací pohovka do "U" Miuform Lofty Lilly
Značka: Miuform
38 990 Kč
Více informací
Tato pohovka vnese do interiéru špetku jedinečnosti. Měkká sametová tkanina dodává pohodlí a vysoké černé nohy s matným povrchem zdůrazňují...

Tato pohovka vnese do interiéru špetku jedinečnosti. Měkká sametová tkanina dodává pohodlí a vysoké černé nohy s matným povrchem zdůrazňují styl a vzdušnost celé kolekce.

Minimalistický moderní design pohovky Miuform Lofty Lilly v kombinaci s její funkčností vytváří krásný a neodolatelný kousek ideální do obývacího pokoje. Je elegantní a zároveň velmi praktická. Zajímavým funkčním prvkem je například postranní kapsa, díky které budete mít vše potřebné vždy při ruce. V případě potřeby ji navíc lze jednoduše rozložit na pohodlné lůžko pro 2 osoby.

Seznamte se s modelem blíže prostřednictvím tohoto videa:


Tento velmi žádaný kousek Tmavě šedá sametová rozkládací pohovka do „U“ Miuform Lofty Lilly, levý máte možnost pořídit rovněž na našich stránkách v populární sekci rohové pohovky! Nyní můžete najít vyjímečné kusy ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu. Výrobce Miuform může nabídnout vynikající produkty To ovšem není všechno, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od značky Miuform. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kousek Tmavě šedá sametová rozkládací pohovka do "U" Miuform Lofty Lilly, levý roh od našeho známého výrobce Miuform snadno seženete právě teď v naší nabídce pořád výhodně. V akci od 38 990 Kč.