Tmavě šedá sametová rozkládací rohová pohovka Miuform Stylish Stan, levý roh

Sametově hebká rozkládací pohovka Miuform Stylish Stan dodá obývacímu pokoji kapku elegance a Glamour stylu. Tato praktická a esteticky zajímavá... více informací »
Tmavě šedá sametová rozkládací rohová pohovka Miuform Stylish Stan
Značka: Miuform
22 990 Kč
Více informací
Sametově hebká rozkládací pohovka Miuform Stylish Stan dodá obývacímu pokoji kapku elegance a Glamour stylu. Tato praktická a esteticky zajímavá...

Sametově hebká rozkládací pohovka Miuform Stylish Stan dodá obývacímu pokoji kapku elegance a Glamour stylu.

Tato praktická a esteticky zajímavá pohovka poskytuje při rozložení navíc pohodlný prostor na spánek pro 2 osoby.

Značka Miuform vyrábí praktické a designové pohovky, které mají za cíl uspokojovat všechny potřeby zákazníků. Zároveň tato značka klade důraz na respekt k životnímu prostředí. Již ve fázi procesu návrhu zohledňují také ekologičnost přepravy a skladování, čemuž optimalizují například rozměry produktů. Mnoho prvků pohovek je také vyrobeno ručně, aby bylo dosaženo uspokojivé kvality.

Nechte se nalákat ilustračním videem:

Výjimečný a žádaný produkt Tmavě šedá sametová rozkládací rohová pohovka Miuform Stylish Stan, levý roh je k sehnání také tu na našich stránkách v populární sekci rohové pohovky! Mrkněte na akční produkty z této známé rubriky za super peníze! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od značky Miuform. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Miuform dlouhodobě nabízí vynikající výrobky. Nové kousky každý den.

Tento kvalitní kousek Tmavě šedá sametová rozkládací rohová pohovka Miuform Stylish Stan, levý roh od dodavatele se skvělou pověstí Miuform k dostání aktuálně na webu za výprodejovou cenu! Nyní zakoupíte za 22 990 Kč.