Tmavě šedá umyvadlová skříňka Tom Tailor for Tenzo Color Bath

Poznejte vzhled moderního skandinávského stylu s řadou Color Bath značky Tom Tailor by Tenzo. Umyvadlová skříňka vás zaujme především oblými... více informací »
Tmavě šedá umyvadlová skříňka Tom Tailor for Tenzo Color Bath
29 990 Kč
Více informací
Poznejte vzhled moderního skandinávského stylu s řadou Color Bath značky Tom Tailor by Tenzo. Umyvadlová skříňka vás zaujme především oblými...

Poznejte vzhled moderního skandinávského stylu s řadou Color Bath značky Tom Tailor by Tenzo. Umyvadlová skříňka vás zaujme především oblými hranami a hravými barvami. Povrch je ošetřen lakem, díky kterému je skříňka odolná vůči prachu a vlhkosti. Má dvě zásuvky s úložným prostorem. Je uzpůsobena na přimontování ke stěně. Můžete si k ní však dokoupit podnoží ze stejné řady.


Velmi prodávaný produkt můžete najít bezprostředně tady u nás umístěný v kategorii skříňky pod umyvadlo! Mrkněte na vyjímečné produkty z této známé kategorie za rozumné peníze.

Tento velmi žádaný produkt Tmavě šedá umyvadlová skříňka Tom Tailor for Tenzo Color Bath od spolehlivého výrobce Tom Tailor for Tenzo pořídíte momentálně na webu extra výhodně. K sehnání zrovna v akci za 29 990 Kč.