Tmavě šedé mikroplyšové povlečení Catherine Lansfield Cuddly, 200 x 200 cm

Zachumlejte se do hřejivé a hebké mikroplyše. Díky speciálním vlastnostem mikrovláken navíc nebudete muset čekat dlouhé hodiny, než vám... více informací »
Tmavě šedé mikroplyšové povlečení Catherine Lansfield Cuddly
1 790 Kč
Více informací
Zachumlejte se do hřejivé a hebké mikroplyše. Díky speciálním vlastnostem mikrovláken navíc nebudete muset čekat dlouhé hodiny, než vám...

Zachumlejte se do hřejivé a hebké mikroplyše. Díky speciálním vlastnostem mikrovláken navíc nebudete muset čekat dlouhé hodiny, než vám povlečení po vyprání uschne. Mikroplyš je suchá za pár chvil.

Poznámka: Mikroplyš je pouze ze svrchní strany přikrývky. Spodní strana má povrch deky.


Zajímavý výrobek Tmavě šedé mikroplyšové povlečení Catherine Lansfield Cuddly, 200 x 200 cm je k sehnání rovněž tady na našem webu umístěný v kategorii povlečení. Podívejte se na unikátní produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu! Značka Catherine Lansfield dlouhodobě dodává vynikající sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte také na více produktů od výrobce Catherine Lansfield. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Tmavě šedé mikroplyšové povlečení Catherine Lansfield Cuddly, 200 x 200 cm od našeho výrobce Catherine Lansfield jednoduše můžete získat právě zde levně! Aktuálně v akci od 1 790 Kč.