Tmavě šedý vlněný koberec Flair Rugs Diamonds, 160 x 230 cm

Pořiďte si do domu luxusní prvek ve formě moderního koberce Flair Rugs Diamonds. Kombinace vlny a viskózy, dělá z tohoto koberce designérský kousek,... více informací »
Tmavě šedý vlněný koberec Flair Rugs Diamonds
Značka: Flair Rugs
14 490 Kč
Více informací
Pořiďte si do domu luxusní prvek ve formě moderního koberce Flair Rugs Diamonds. Kombinace vlny a viskózy, dělá z tohoto koberce designérský kousek,...

Pořiďte si do domu luxusní prvek ve formě moderního koberce Flair Rugs Diamonds. Kombinace vlny a viskózy, dělá z tohoto koberce designérský kousek, který pozvedne styl v obývacím pokoji nebo ložnici o stupeň výše. Tato směs vláken totiž vytváří krásně syté tmavé odstíny s trendy odlesky.

Zároveň tento exkluzivně vypadající koberec ochrání podlahu před poškozením, sousedy před hlukem a vaše nožky před zimou.

Pokud si tento koberec pořídíte, doporučujeme:
• Použít protiskluzovou podložku, která pomůže udržet váš koberec bezpečně na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Buďte opatrní při čistění. Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberec nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti stálobarevnost.
• Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.
• Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu světlu, protože to může způsobit vyblednutí některých barev.
• Koberec doporučujeme pravidelně otáčet, aby bylo zajištěno rovnoměrné opotřebení.
• Rozlitou tekutinu z látky ihned očistěte pomocí čistého suchého bílého hadříku, ale pozor, nedrhněte.
• Koberec lze samozřejmě vysát pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce.

Poznámka: Při výrobě tohoto koberce se používá latex.

Hodně žádaný produkt lze nakoupit nyní tu na webu v sekci koberce! Vyberte si podobné zboží ve zmiňované sekci za outletovou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od výrobce Flair Rugs. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Flair Rugs dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní zboží.

Designový výrobek Tmavě šedý vlněný koberec Flair Rugs Diamonds, 160 x 230 cm od přední společnosti Flair Rugs snadno můžete najít teď napořád výhodně. Výhodně za super cenu 14 490 Kč.