Tmavě šedý zahradní květináč Keter, 30 x 10 cm

V obklopení rostlin je každý domov hezčím i zdravějším místem. Pokud s tímto souhlasíte, bude se vám hodit květináč od značky Keter, který... více informací »
Tmavě šedý zahradní květináč Keter
Značka: Keter
679 Kč
Více informací
V obklopení rostlin je každý domov hezčím i zdravějším místem. Pokud s tímto souhlasíte, bude se vám hodit květináč od značky Keter, který...

V obklopení rostlin je každý domov hezčím i zdravějším místem. Pokud s tímto souhlasíte, bude se vám hodit květináč od značky Keter, který odolává všem druhům počasí, jeho barva nevybledne a nepodléhá korozi ani tlení. Navrch přidává extrémně snadnou údržbu a půvabný design dřevěného dekoru.

Izraelská značka Keter vyrábí své produkty způsobem, aby byly co nejodolnější, stylové a zpříjemnily vám každý den. Jak na to? Vysoce kvalitními materiály, které snesou rozmary počasí i aktivní používání, a chytrým řešením, jak splnit vaše požadavky pro spokojené bydlení. Zkrátka jedinečný pomocník na celý život. A co více. Veškerý výrobní proces je naprosto šetrný k přírodě a založený na recyklaci.


Tento designový produkt Tmavě šedý zahradní květináč Keter, 30 x máte možnost najít prostě na webu v kategorii květináče. Máme pro vás zcela nové produkty z této sekce za nejlepší ceny! Populární značka Keter dlouhodobě nabízí špičkové produkty. A tady je důkaz. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od dodavatele Keter. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Tmavě šedý zahradní květináč Keter, 30 x 10 cm od spolehlivé značky Keter jednoduše najdete online téměř zdarma! Výhodně za super cenu 679 Kč.