Úložný panáček LEGO® Boy, ⌀ 24,2 cm

Všichni milovníci Lega zbystřete! Známého žlutého panáčka si teď totiž můžete užívat ve velkém, a to doslova. Ikonický panáček se přeměnil... více informací »
Úložný panáček LEGO® Boy
Značka: LEGO
549 Kč
Více informací
Všichni milovníci Lega zbystřete! Známého žlutého panáčka si teď totiž můžete užívat ve velkém, a to doslova. Ikonický panáček se přeměnil...

Všichni milovníci Lega zbystřete! Známého žlutého panáčka si teď totiž můžete užívat ve velkém, a to doslova.

Ikonický panáček se přeměnil do úložného boxu, do kterého se vejde nepřeberné množství věcí. Zapojte svoji fantazii, doplňte ji o tu vašich dětí a společně vymyslete, na co se box hodí nejvíce. Na stavebnici? Ovoce? Nebo třeba na klíče?


Kvalitní kousek Úložný panáček LEGO® Boy, můžete nakoupit právě zde tu na našem webu ve známé rubrice dětské skříně a úložné prostory! Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další kvalitní zboží značky LEGO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Úložný panáček LEGO® Boy, ⌀ 24,2 cm od značky se skvělou pověstí LEGO je dostupný právě teď v nabídce skutečně levně. Aktuálně stojí u nás 549 Kč.