Unis Skříň masiv dětská velká 00157

Provedení: Dřevěná skříň je vyrobená ze stoprocentního smrkového masivu. Nabízíme možnost objednání též v borovicovém masivu. Z masivního... více informací »
Unis Skříň masiv dětská velká 00157
Značka: Unis
20 273 Kč
Více informací
Provedení: Dřevěná skříň je vyrobená ze stoprocentního smrkového masivu. Nabízíme možnost objednání též v borovicovém masivu. Z masivního...

Provedení: Dřevěná skříň je vyrobená ze stoprocentního smrkového masivu. Nabízíme možnost objednání též v borovicovém masivu. Z masivního dřeva jsou vyrobena záda skříně i dno zásuvky, což značně zvyšuje její pevnost a stabilitu.
Skříň je kvalitně řemeslně zpracovaná s vysokým podílem ruční práce. Zásuvka je bez pojezdů, na Vaše přání je lze objednat. Skříň je dodávána ve smontovaném stavu. Obrázek vnitřního uspořádání skříně najdete v Galerii.
Povrchová úprava: Skříň je povrchově zakončena dekoračním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Dekorační transparentní vosky odpuzují vodu a nečistoty, neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné. Nabízíme možnost objednání této skříně i bez povrchové úpravy, pouze v surovém stavu, pro další individuální úpravy. Je možnost objednat také vnitřní povrchovou úpravu – příplatek 4%.


Povedený kousek je dostupný právě zde tady u nás v sekci šatní skříně. Nyní můžete získat oblíbené produkty z této populární sekce za výborné peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na více skvělých kousků od značky Unis. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Unis pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky

Kvalitní a levný výrobek Unis Skříň masiv dětská velká 00157 od skvělé a známé značky Unis máte možnost nakoupit právě téměř zdarma. Pouze nyní za 20 273 Kč.