Unis TV stolek rohový se sklem 22181 dub

Provedení: Rohový stolek televizní z dubového masivu s prosklenými dvířky a zásuvkou. Šíře stolku je 120cm. Hloubka 60cm.Celková výška 75cm.... více informací »
Unis TV stolek rohový se sklem 22181 dub
Značka: Unis
30 160 Kč
Více informací
Provedení: Rohový stolek televizní z dubového masivu s prosklenými dvířky a zásuvkou. Šíře stolku je 120cm. Hloubka 60cm.Celková výška 75cm....

Provedení: Rohový stolek televizní z dubového masivu s prosklenými dvířky a zásuvkou.
Šíře stolku je 120cm. Hloubka 60cm.Celková výška 75cm. Povrchová úprava: Stůl je zakončen dekoračním transparentním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Vosk odpuzuje vodu a nečistoty, neobsahuje žádné konzervační látky a je zdravotně nezávadný.

Tento exkluzivní produkt seženete v pohodě tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii televizní stolky. Vyhledejte si podobné výrobky z této sekce ve výprodejové akci! Významný dodavatel Unis má k dispozici vysoce kvalitní sortiment. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od značky Unis. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Unis TV stolek rohový se sklem 22181 dub od výrobce s dobrým jménem Unis jednoduše můžete pořídit zde nyní extra se slevou. Výhodně za super cenu 30 160 Kč.