Univerzální rohová tyč na sprchový závěs Wenko Shower Curtain Rod

Pořiďte si praktické koupelnové doplňky od značky Wenko. Nejen, že jsou za hubičku, ale také zaručeně usnadní každodenní fungování. Zároveň... více informací »
Univerzální rohová tyč na sprchový závěs Wenko Shower Curtain Rod
Značka: WENKO
999 Kč
Více informací
Pořiďte si praktické koupelnové doplňky od značky Wenko. Nejen, že jsou za hubičku, ale také zaručeně usnadní každodenní fungování. Zároveň...

Pořiďte si praktické koupelnové doplňky od značky Wenko. Nejen, že jsou za hubičku, ale také zaručeně usnadní každodenní fungování. Zároveň vás jednoduše uspokojí svojí šikovností a moderním pojetím.

Tyč se dá kombinovat ve třech různých délkách. Je vhodná pro vany se dvěma otevřenými stranami o rozměrech 80 x 80 cm nebo 90 x 90 cm, vany se třemi otevřenými stranami o rozměrech 80 x 90 x 80 cm nebo 90 x 80 x 90 cm a pro vany se dvěma otevřenými stranami a rozměry 70 x 165 cm.

Všechny sekce tyče se vloží do sebe a ke zdi se připevní pomocí šroubů a hmoždinek, které jsou součástí balení. Průměr samotné tyče je 2,5 cm.


Povedený produkt máte možnost koupit rovnou na stránkách ve známé rubrice doplňky ke sprchovým závěsům. Vyberte si parádní produkty z této populární sekce za nejlepší ceny. U zákazníků oblíbená značka WENKO dlouhodobě poskytuje špičkové výrobky. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další kvalitní kousky značky WENKO. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek Univerzální rohová tyč na sprchový závěs Wenko Shower Curtain Rod od výrobce s dlouholetou historií WENKO lze nakoupit právě nyní výhodně! Nyní nakoupíte za 999 Kč.