Vánoční kameninový svícen Kähler Design Christmas Kiss, délka 17 cm

Vítejte Vánoce romantickou vánoční dekorací, která vnese do místnosti dávku něžnosti. Svícen od Kähler Design je vyroben z kameniny a kostního... více informací »
Vánoční kameninový svícen Kähler Design Christmas Kiss
1 790 Kč
Více informací
Vítejte Vánoce romantickou vánoční dekorací, která vnese do místnosti dávku něžnosti. Svícen od Kähler Design je vyroben z kameniny a kostního...

Vítejte Vánoce romantickou vánoční dekorací, která vnese do místnosti dávku něžnosti. Svícen od Kähler Design je vyroben z kameniny a kostního porcelánu s lesklým povrchem.


Tento designový produkt jde sehnat jednoduše tady u nás v oblíbené rubrice svícny! Připravili jsme ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na další skvělé produkty od dodavatele Kähler Design. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Vánoční kameninový svícen Kähler Design Christmas Kiss, délka 17 cm od skvělého výrobce Kähler Design snadno můžete pořídit na našich stránkách extra výhodně. Výhodně za cenu 1 790 Kč.