Variabilní pohovka Karup Design Beat Black/Wheat Beige

Poznejte variabilitu s pohovkou Beat od Karup Design. Je tvořena futonem a konstrukcí z borovicového dřeva. Jednoduchým pohybem můžete pohovku proměnit... více informací »
Variabilní pohovka Karup Design Beat Black/Wheat Beige
Značka: Karup Design
16 490 Kč
Více informací
Poznejte variabilitu s pohovkou Beat od Karup Design. Je tvořena futonem a konstrukcí z borovicového dřeva. Jednoduchým pohybem můžete pohovku proměnit...

Poznejte variabilitu s pohovkou Beat od Karup Design. Je tvořena futonem a konstrukcí z borovicového dřeva. Jednoduchým pohybem můžete pohovku proměnit v lenošku, nebo dokonce na místo ke spánku. Spací plocha má velikost 75 x 200 cm.

Futon se skládá z 12 cm kombinace recyklovaných vláken s jádrem z 4 cm PUR pěny. Povrch tvoří z 80% bavlna.

Poznámka: Doporučujeme používat prostěradlo při využívání pohovky jako místa ke spánku, abyste předešli poškození přírodních vláken. Čistěte pouze čistým hadříkem, abyste předešli skvrnám.

O značce:


Tento vynikající kus Variabilní pohovka Karup Design Beat Black/Wheat lze nakoupit také na našich stránkách v oblíbené sekci pohovky a gauče. Připravili jsme akční produkty z naší kategorie za extra cenu. V očích zákazníků populární výrobce Karup Design prodává top zboží.

Ve slevě tento produkt Variabilní pohovka Karup Design Beat Black/Wheat Beige pocházející od značky Karup Design máte možnost pořídit tady a teď za akční cenu! Nabídky od 16 490 Kč.