Variabilní pohovka Karup Design Folk Clear/Wheat Beige

Variabilní pohovka Folk od značky Karup Design vnese do vašeho interiéru kus Skandinávie. Konstrukci tvoří borovicové dřevo s certifikací FSC®,... více informací »
Variabilní pohovka Karup Design Folk Clear/Wheat Beige
Značka: Karup Design
24 990 Kč
Více informací
Variabilní pohovka Folk od značky Karup Design vnese do vašeho interiéru kus Skandinávie. Konstrukci tvoří borovicové dřevo s certifikací FSC®,...

Variabilní pohovka Folk od značky Karup Design vnese do vašeho interiéru kus Skandinávie. Konstrukci tvoří borovicové dřevo s certifikací FSC®, který zaručuje, že bylo dřevo vytěženo podle nejpřísnějších ekologických a environmentálních pravidel z odpovědných zdrojů. Futon je tvořen kombinací recyklovaných vláken s 4 cm pěny. Povrch tvoří z 80% bavlna.

Pohovka se dá jednoduše rozložit. Vznikne tak místo ke spánku o velikosti 130 x 190 cm.

Poznámka: Doporučujeme používat prostěradlo při využívání pohovky jako místa ke spánku, abyste předešli poškození přírodních vláken. Čistěte pouze čistým hadříkem, abyste předešli skvrnám.

Rozměry:
– výška postele: 42 cm;
– rozměry futonu: 130 x 190 x 14 cm (š x d x v).

O značce:

Tento kvalitní a žádaný produkt Variabilní pohovka Karup Design Folk Clear/Wheat Beige lze koupit přímo na našem webu ve známé sekci pohovky a gauče. Pořiďte si zcela nové zboží z této oblíbené rubriky ve slevě! Věhlasná značka Karup Design vám nabízí kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob. Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od dodavatele Karup Design. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Variabilní pohovka Karup Design Folk Clear/Wheat Beige od top značky Karup Design lze pořídit v naší online nabídce za super peníze. V akci za 24 990 Kč.