Variabilní pohovka Karup Design Fresh Black/Clay Brown

Jednoduchost a krása skandinávského stylu jsou základem značky Karup Design a pohovka Fresh není výjimkou. Futon je tvořen kombinací recyklovaných... více informací »
Variabilní pohovka Karup Design Fresh Black/Clay Brown
Značka: Karup Design
18 990 Kč
Více informací
Jednoduchost a krása skandinávského stylu jsou základem značky Karup Design a pohovka Fresh není výjimkou. Futon je tvořen kombinací recyklovaných...

Jednoduchost a krása skandinávského stylu jsou základem značky Karup Design a pohovka Fresh není výjimkou. Futon je tvořen kombinací recyklovaných přírodních vláken a PUR pěny. Povrch tvoří z 80% bavlna. Pohovka drží díky konstrukci z masivního borovicového dřeva. Jednoduše ji můžete rozložit a využít ji jako místo ke spánku. Spací plocha má pak velikost 140 x 200 cm.

Poznámka: Doporučujeme používat prostěradlo při využívání pohovky jako místa ke spánku, abyste předešli poškození přírodních vláken. Čistěte pouze čistým hadříkem, abyste předešli skvrnám.

O značce:


Ve slevě tento kus Variabilní pohovka Karup Design máte možnost koupit zrovna tu na našem webu v populární rubrice pohovky a gauče. Najděte si ještě další kousky z této oblíbené sekce ve výprodejové akci!

Tento akční výrobek Variabilní pohovka Karup Design Fresh Black/Clay Brown od top výrobce Karup Design k dostání v naší aktuální nabídce skutečně levně. Teď za akční cenu 18 990 Kč.