Variabilní pohovka Karup Design Grab Natural Clear/Wheat Beige

Rozkládací pohovka Grab byla stvořena pro víc, než jen obyčejné sezení. Pokud totiž sklopíte opěrku, stvoříte stylovou pohodlnou postel nejen pro... více informací »
Variabilní pohovka Karup Design Grab Natural Clear/Wheat Beige
Značka: Karup Design
26 990 Kč
Více informací
Rozkládací pohovka Grab byla stvořena pro víc, než jen obyčejné sezení. Pokud totiž sklopíte opěrku, stvoříte stylovou pohodlnou postel nejen pro...

Rozkládací pohovka Grab byla stvořena pro víc, než jen obyčejné sezení. Pokud totiž sklopíte opěrku, stvoříte stylovou pohodlnou postel nejen pro návštěvy.

Pohovka Grab se hodí do malého bytu ale i vzdušného prostorného obýváku. Konstrukce je vyrobena z borovicového dřeva. Příjemný futon vám zajistí pohodlí při ležení a ideální oporu těla při sezení. Tvoří ho kombinace recyklovaných vláken a PUR pěny.

Návod k montáži vaší nové pohovky najdete přehledně ve videu níže:

O značce:


Tento zlevněný výrobek je k dostání právě teď tady u nás v populární rubrice pohovky a gauče. Prozkoumejte jiné produkty z této oblíbené kategorie za výborné peníze! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce další vybrané kousky od výrobce Karup Design. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Variabilní pohovka Karup Design Grab Natural Clear/Wheat Beige od dodavatele s dlouholetou historií Karup Design pohodlně seženete v aktuální nabídce napořád výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 26 990 Kč.