Variabilní pohovka Karup Design Indie Black/Clay Brown

Indie je lehce retro i lehce ultra moderní rozkládací pohovka od dánské značky Karup Design. Pohovka je pohodlná, s praktickými područkami a... více informací »
Variabilní pohovka Karup Design Indie Black/Clay Brown
Značka: Karup Design
26 990 Kč
Více informací
Indie je lehce retro i lehce ultra moderní rozkládací pohovka od dánské značky Karup Design. Pohovka je pohodlná, s praktickými područkami a...

Indie je lehce retro i lehce ultra moderní rozkládací pohovka od dánské značky Karup Design.

Pohovka je pohodlná, s praktickými područkami a měkkými polštářky. Dá se jednoduše rozložit, čímž se vytvoří místo ke spánku.

Konstrukce je z lehké a kvalitní borovice, matrace pak z pěnového jádra obaleného cupovanou vatou. Potah sice nelze sejmout, ale lze ho snadno čistit pomocí tepovače nebo mokré houbičky.

Návod k montáži vaší nové pohovky od Karup Design najdete ve videu níže:

O značce Karup Design:


Tento zlevněný produkt máte možnost najít aktuálně na našich stránkách v populární sekci pohovky a gauče! Připravili jsme kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další kousky od dodavatele Karup Design. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vysoce kvalitní kus Variabilní pohovka Karup Design Indie Black/Clay Brown od spolehlivé značky Karup Design máte možnost koupit momentálně za výhodné peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 26 990 Kč.