Variabilní pohovka Karup Design Indie Black/Wheat Beige

Indie je lehce retro i lehce ultra moderní rozkládací pohovka od dánské značky Karup Design. Pohovka je pohodlná, s praktickými područkami a... více informací »
Variabilní pohovka Karup Design Indie Black/Wheat Beige
Značka: Karup Design
26 990 Kč
Více informací
Indie je lehce retro i lehce ultra moderní rozkládací pohovka od dánské značky Karup Design. Pohovka je pohodlná, s praktickými područkami a...

Indie je lehce retro i lehce ultra moderní rozkládací pohovka od dánské značky Karup Design.

Pohovka je pohodlná, s praktickými područkami a měkkými polštářky. Dá se jednoduše rozložit, čímž se vytvoří místo ke spánku.

Konstrukce je z lehké a kvalitní borovice, matrace pak z pěnového jádra obaleného cupovanou vatou. Potah sice nelze sejmout, ale lze ho snadno čistit pomocí tepovače nebo mokré houbičky.

Návod k montáži vaší nové pohovky od Karup Design najdete ve videu níže:

O značce Karup Design:

Tento nejprodávanější produkt Variabilní pohovka Karup Design Indie Black/Wheat Beige můžete dostat bez obtíží tu na stránkách zařazený v sekci pohovky a gauče. Nyní najdete skvělé produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od výrobce Karup Design. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Variabilní pohovka Karup Design Indie Black/Wheat Beige od značky s dlouholetou historií Karup Design k dostání již dnes v akci! Aktuálně v akci od 26 990 Kč.