Variabilní pohovka Karup Design Indie Natural Clear/Wheat Beige

Indie je lehce retro i lehce ultra moderní rozkládací pohovka od dánské značky Karup Design. Pohovka je pohodlná, s praktickými područkami a... více informací »
Variabilní pohovka Karup Design Indie Natural Clear/Wheat Beige
Značka: Karup Design
26 990 Kč
Více informací
Indie je lehce retro i lehce ultra moderní rozkládací pohovka od dánské značky Karup Design. Pohovka je pohodlná, s praktickými područkami a...

Indie je lehce retro i lehce ultra moderní rozkládací pohovka od dánské značky Karup Design.

Pohovka je pohodlná, s praktickými područkami a měkkými polštářky. Dá se jednoduše rozložit, čímž se vytvoří místo ke spánku.

Konstrukce je z lehké a kvalitní borovice, matrace pak z pěnového jádra obaleného cupovanou vatou. Potah sice nelze sejmout, ale lze ho snadno čistit pomocí tepovače nebo mokré houbičky.

Návod k montáži vaší nové pohovky od Karup Design najdete ve videu níže:

O značce Karup Design:

Tento neodolatelný produkt Variabilní pohovka Karup Design Indie Natural Clear/Wheat Beige máte možnost pořídit přímo tady u nás ve známé rubrice pohovky a gauče! Získejte kvalitní výrobky z naší sekce z pohodlí domova. Významná značka Karup Design pro vás vyrábí velmi kvalitní produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Oblíbený produkt Variabilní pohovka Karup Design Indie Natural Clear/Wheat Beige od výrobce s mnohaletou tradicí Karup Design lze zakoupit u nás teď v bezva akci! Levně za cenu 26 990 Kč.