Variabilní pohovka Karup Design Poetry Natural Clear/Clay Brown

Variabilní pohovka Poetry je minimalistická, ultra funkční, ale přitom má přírodní a jemnou tvář. Malým, ale výrazným prvkem, jsou kožené... více informací »
Variabilní pohovka Karup Design Poetry Natural Clear/Clay Brown
Značka: Karup Design
26 990 Kč
Více informací
Variabilní pohovka Poetry je minimalistická, ultra funkční, ale přitom má přírodní a jemnou tvář. Malým, ale výrazným prvkem, jsou kožené...

Variabilní pohovka Poetry je minimalistická, ultra funkční, ale přitom má přírodní a jemnou tvář.

Malým, ale výrazným prvkem, jsou kožené područky, které při složení drží pohovku pohromadě jako pohodlnou sedačku, ale jakmile je odepnete, stane se z ní příjemná postel pro jednoho až dva lidi.

Jestli ve svém bytě počítáte každý centimetr, právě jste našli řešení, které vám uleví.

Konstrukce je vyrobena z lehké a kvalitní borovice, matrace pak z pěnového jádra obaleného cupovanou vatou. Potah sice nelze sejmout, ale lze ho snadno čistit pomocí tepovače nebo mokré houbičky.

O značce Karup Design:

Tento žádaný produkt Variabilní pohovka Karup Design Poetry je k dostání zrovna tady u nás umístěný v kategorii pohovky a gauče. Vyberte si podobné zboží ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny! Přední značka Karup Design svým zákazníkům dodává skvělé výrobky. Nakupujte výhoděn u nás!

Tento exkluzivní výrobek Variabilní pohovka Karup Design Poetry Natural Clear/Clay Brown od oblíbené značky se zárukou kvality Karup Design pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce v akci. Momentálně v akci za 26 990 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,