Variabilní pohovka Karup Design Roots Raw/Clay Brown

Pohodlnou pohovku Roots od značky Karup Design tvoří konstrukce z borovicového dřeva a futon z kombinace recyklovaných vláken a PUR pěny. Povrch... více informací »
Variabilní pohovka Karup Design Roots Raw/Clay Brown
Značka: Karup Design
14 490 Kč
Více informací
Pohodlnou pohovku Roots od značky Karup Design tvoří konstrukce z borovicového dřeva a futon z kombinace recyklovaných vláken a PUR pěny. Povrch...

Pohodlnou pohovku Roots od značky Karup Design tvoří konstrukce z borovicového dřeva a futon z kombinace recyklovaných vláken a PUR pěny. Povrch tvoří z 80% bavlna. Do interiéru tak vnese nádech skandinávského stylu.

Jedním pohybem se dá rozložit. Vznikne tak místo ke spánku o rozloze 90 x 200 cm.

Na návod k montáži se můžete podívat přímo zde:

O značce:


Výjimečný a žádaný produkt můžete pořídit bezstarostně tady u nás umístěný v kategorii pohovky a gauče! Připravili jsme ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za parádní cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce více skvělých kousků od dodavatele Karup Design. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Variabilní pohovka Karup Design Roots Raw/Clay Brown od přední společnosti Karup Design máte možnost najít právě teď v nabídce se slevou! Momentálně v akci za 14 490 Kč.