Variabilní pohovka Karup Design Shin Sano Natural Clear/Wheat Beige

Nechte se unést variabilitou pohovek z kolekce Shin Sano. Kombinují japonský smysl pro praktičnost a severskou jednoduchost. Konstrukce je vyrobena z... více informací »
Variabilní pohovka Karup Design Shin Sano Natural Clear/Wheat Beige
Značka: Karup Design
14 990 Kč
Více informací
Nechte se unést variabilitou pohovek z kolekce Shin Sano. Kombinují japonský smysl pro praktičnost a severskou jednoduchost. Konstrukce je vyrobena z...

Nechte se unést variabilitou pohovek z kolekce Shin Sano. Kombinují japonský smysl pro praktičnost a severskou jednoduchost. Konstrukce je vyrobena z borovicového dřeva. Futon tvoří kombinace recyklovaných vláken a PUR pěny. Povrch je tvořen 80% bavlnou. Pohovku lze rozložit, čímž vznikne místo ke spánku o rozloze 140 x 200 cm.

Na návod k montáži se můžete podívat přímo zde:

O značce:


Ve slevě tento produkt Variabilní pohovka Karup Design Shin Sano Natural Clear/Wheat Beige máte možnost získat rovnou na webu v kategorii pohovky a gauče. Podívejte se na zcela nové výrobky z této oblíbené rubriky v akci! Populární dodavatel Karup Design pro své zákazníky dodává vynikající výrobky.

Tento nejprodávanější kus Variabilní pohovka Karup Design Shin Sano Natural Clear/Wheat Beige s osvědčenou značkou Karup Design je k dostání v aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní za 14 990 Kč.