Venkovní koberec Universal Bred, 77 x 150 cm

Dopřejte si útulnou atmosféru a příjemný styl i mimo zdi vašeho domova. Pomůže vám s tím elegantní venkovní koberec značky Universal, který... více informací »
Venkovní koberec Universal Bred
Značka: Universal
1 290 Kč
Více informací
Dopřejte si útulnou atmosféru a příjemný styl i mimo zdi vašeho domova. Pomůže vám s tím elegantní venkovní koberec značky Universal, který...

Dopřejte si útulnou atmosféru a příjemný styl i mimo zdi vašeho domova. Pomůže vám s tím elegantní venkovní koberec značky Universal, který svým decentním motivem a zemitými odstíny pozvedne prostor balkonu, verandy či terasy. Je vyrobený z polypropylenových vláken, díky čemuž je odolný vůči počasí i mechanickému poškození. Hodí se proto i do zatěžovaných částí interiéru.


Ve slevě produkt Venkovní koberec Universal Bred, máte možnost získat prostě na webu umístěný v sekci venkovní koberce. Pořiďte si kvalitní produkty z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce Universal. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný výrobek Venkovní koberec Universal Bred, 77 x 150 cm od známého dodavatele Universal jednoduše získáte na našich stránkách teď právě za mimořádně nízkou cenu. Nabídky od 1 290 Kč.