Věšák na osušky s poličkou Metaltex Onda, 47 cm

Pověste to na stěnu! Onda je koupelnová kolekce poliček a stojanů, které stačí připevnit ke zdi a rázem máte praktický odkládací prostor, co... více informací »
Věšák na osušky s poličkou Metaltex Onda
Značka: Metaltex
499 Kč
Více informací
Pověste to na stěnu! Onda je koupelnová kolekce poliček a stojanů, které stačí připevnit ke zdi a rázem máte praktický odkládací prostor, co...

Pověste to na stěnu! Onda je koupelnová kolekce poliček a stojanů, které stačí připevnit ke zdi a rázem máte praktický odkládací prostor, co nezabere téměř žádné místo.

Pro správné uchycení tohoto věšáku si nezapomeňte pořídit i doplňující sadu háčků a lepidla nebo fixační sadu Onda, které nevyžadují vrtání do zdi.

Poznámka: Vyrobeno z oceli se speciální antikorozní povrchovou úpravou Polytherm®.

Tento akční a ve slevě produkt Věšák na osušky s poličkou Metaltex jde sehnat právě na webu ve známé rubrice koupelnové poličky. Nyní si můžete pořídit nové výrobky z naší rubriky za outletovou cenu! Oblíbený dodavatel Metaltex prodává prvotřídní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás více skvělých produktů od výrobce Metaltex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Věšák na osušky s poličkou Metaltex Onda, 47 cm od výrobce s dlouholetou historií Metaltex jde získat právě nyní na našich stránkách za super cenu. Akční ceny od 499 Kč.