www.basilard.cz

Vestavěný odpadkový koš na tříděný odpad 18 + 18 + 8 + 8 l City – Elletipi

Velmi žádaný výrobek Vestavěný odpadkový koš na tříděný odpad 18 + 18 + 8 + 8 l City – Elletipi od společnosti s dlouholetou tradicí Elletipi pohodlně dostanete teď za výhodné peníze! Cena od 3 095 Kč.
Vestavěný odpadkový koš na tříděný odpad 18 + 18 + 8 + 8 l City – Elletipi
Ověřit dostupnost
Značka: Elletipi
3 095

Třídění odpadu je dnes samozřejmostí v každé moderní domácnosti. A aby bylo co nejjednodušší, je třeba k tomu mít to správné vybavení. Proto jsou vám k dispozici vestavné koše Elletipi, které snadno uschováte do kuchyňské skříňky. Díky tomuto praktickému řešení ušetříte spoustu potřebného místa a vyhnete se i případnému zápachu.

Model z řady City disponuje celkem čtyřmi plastovými nádobami – první dvě mají objem 18 litrů, zbylé dvě jsou 8litrové. Nechybí zde ani víko s protizápachovým filtrem. Pro vhození menších kusů odpadu je ve víku malý otvor, který zakrývá malá roletka.

Všechny koše Elletipi jsou vybaveny kovovým rámem a šikovnými pojezdy umožňujícími úplné vysunutí všech nádob. Systém pro měkké dovírání je samozřejmostí.

Pro umístění rámu do skříňky není třeba se obávat složité montáže – vše jednoduše zvládnete dle přiloženého návodu a pomocí čtyř malých šroubků.