Větší šedá nástěnná polička Vipack Kiddy

Originální útočiště pro sbírku autíček, figurek z čoko vajíček i dětských knížek ♥ Polička je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva a... více informací »
Větší šedá nástěnná polička Vipack Kiddy
Značka: Vipack
1 859 Kč
Více informací
Originální útočiště pro sbírku autíček, figurek z čoko vajíček i dětských knížek ♥ Polička je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva a...

Originální útočiště pro sbírku autíček, figurek z čoko vajíček i dětských knížek ♥ Polička je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva a lakované MDF desky – je tedy dostatečně bytelná a má vysokou nosnost.

Jejím tvůrcem je značka Vipack, která se specializuje na výrobu kvalitního nábytku do dětského pokoje. Ve svém repertoáru má krásné a bytelné knihovny, dětské postele i šatní skříně – vyrobené samozřejmě ze zdravotně nezávadných materiálů.

Tento nejprodávanější produkt Větší šedá nástěnná polička pořídíte pohodlně tady u nás ve známé rubrice dětské poličky! Nyní si můžete vybrat vyjímečné výrobky ze zmíněné kategorie snadno online! Přední dodavatel Vipack dlouhodobě poskytuje vynikající výrobky

Oblíbený kus Větší šedá nástěnná polička Vipack Kiddy od skvělého a známého výrobce Vipack máte možnost sehnat nyní za outletovou cenu! Nyní získáte od 1 859 Kč.