Vlněný koberec Flair Rugg Candy, 120 x 170 cm

Když koberec, tak takový, který vám vydrží dlouhé věky a i za deset let bude lahodit vašemu oku! Koberec je vyroben z pravé vlny, a tak dobře... více informací »
Vlněný koberec Flair Rugg Candy
Značka: Flair Rugs
4 490 Kč
Více informací
Když koberec, tak takový, který vám vydrží dlouhé věky a i za deset let bude lahodit vašemu oku! Koberec je vyroben z pravé vlny, a tak dobře...

Když koberec, tak takový, který vám vydrží dlouhé věky a i za deset let bude lahodit vašemu oku!

Koberec je vyroben z pravé vlny, a tak dobře dýchá a je také odolnější vůči nečistotě.

Vlněný koberec je výborným tepelným i hlukovým izolantem a na dotyk je velmi příjemný. Vlákna jsou navíc elastická a mají tvarovou paměť.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.


Ve slevě produkt máte možnost sehnat teď tady na stránkách umístěný v kategorii koberce. Prozkoumejte skvělé kusy ve zmíněné rubrice za super cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další prověřené produkty značky Flair Rugs. Najdete je níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce Flair Rugs dlouhodobě nabízí vynikající produkty. Nakupujte výhoděn u nás.

Akční kousek Vlněný koberec Flair Rugg Candy, 120 x 170 cm od naší známé značky Flair Rugs jednoduše můžete získat tady a teď právě skutečně levně! Nyní zakoupíte za 4 490 Kč.